Welcome

Enjoy Your Stay

Kompleksi Turistik Kolaveri Resort ndodhet prane Malit te Robit, ne plazhin e Golemit ne bregdetin e  Adriatikut. Madhesia e bukurise natyrore eshte e kombinuar me arkitekture dhe ambjente komode per vizitore familjare, grupe turistike dhe vizitore te rinj.
Peisazhi eshte mbreselenes,  nga njera ane ndodhet deti Adriatik dhe nga ana tjeter brezi I pishave shume vjecare. Resorti ndodhet 38 km larg Tiranes ,12 km nga qyteti I Durresit, 4 km nga qyteti i Kavajes dhe 25 km nga aeroporti Nene Tereza.

Restaurant And Bar

Restaurant And Bar

Ne resort ka 2 restorante me vetsherbim. Mund te zgjidhet gjate akomodimit sherbimi RO (asnje vakt), sherbimi BB (vetem mengjes), sherbimi HB(mengjes dhe darke),dhe sherbimi FB(mengjes, dreke dhe darke).

Pools

Pools

Kompleksi I pishinave ne pjesen e prapme te hotelit eshte alternative ideale per ata pushues qe pelqejne ujin e embel. Disponon bar ne pishine (pool bar).

Dy pishina per te rritur me siperfaqe 250 m2 secila, dhe nje pishine per femije deri 5 vjec me siperfaqe 30 m2.

Beach

Beach

Resorti eshte i kompletuar me tre pishina, dy per te riturit dhe nje per femijet me nje siperfaqe prej 2 500m2 si dhe 300 cadra dhe 600 shezllone ne breg te detit.
Kolaveri Resort eshte 90 metra larg nga vija e detit

Events and Meetings

Events and Meetings

Free Wi-Fi

Free Wi-Fi for every device of yours

Parking

Big car park that handles all of tourists vehicles

Comfort

Our Rooms

Hotel rooms in villas

Hotel rooms in villas There are 15 quadruple rooms in villas on the first floor. They have 4 twin beds where 2 of them can be double or twin, 1 balcony,
1 refrigerator, 1 television. There are 36 double or twin rooms in villas. They have 1 double or 2 twin beds, 1 balcony, 1 refrigerator, 1 television.

Villas

There are 9 Villa complex, with green gardens separated for each green villa all year round. Each villa
has 2 bedrooms for one couples and a children’s bedroom, living room, cooking area equipped with all cooking equipment, two balconies and two toilets.

Apartments

Apartamente 2+1 te mobiluara sipas kushteve bashkekohore.Permban dhome gjumi per cift me tualet Brenda dhe dhome gjumi femijesh me tualet te vecante ne korridor,dhome ndenje,televizor, ambjent gatimi i pajisuar me te gjitha pajisjet per gatim te Kuzhines,ballkon,kondicioner.

Hotel

It offers 11 quadruple 8 triple rooms and 3 double rooms furnished and equipped with all the necessary amenities and amenities: TV, air conditioning, telephone, internet access, In the restaurant located on the first floor of the hotel, you can enjoy European and traditional cuisine, in cozy and in-room facilities, in the freshness of pines and in the café-bar.