Welcome

Shijojeni Qendrimin Tuaj

Kompleksi Turistik Kolaveri Resort ndodhet prane Malit te Robit, ne plazhin e Golemit ne bregdetin e  Adriatikut. Madhesia e bukurise natyrore eshte e kombinuar me arkitekture dhe ambjente komode per vizitore familjare, grupe turistike dhe vizitore te rinj.
Peisazhi eshte mbreselenes,  nga njera ane ndodhet deti Adriatik dhe nga ana tjeter brezi I pishave shume vjecare. Resorti ndodhet 38 km larg Tiranes ,12 km nga qyteti I Durresit, 4 km nga qyteti i Kavajes dhe 25 km nga aeroporti Nene Tereza.

Restorant dhe bar

Restorant dhe bar

Ne resort ka 2 restorante me vetsherbim. Mund te zgjidhet gjate akomodimit sherbimi RO (asnje vakt), sherbimi BB (vetem mengjes), sherbimi HB(mengjes dhe darke),dhe sherbimi FB(mengjes, dreke dhe darke).

Pishina

Pishina

Kompleksi I pishinave ne pjesen e prapme te hotelit eshte alternative ideale per ata pushues qe pelqejne ujin e embel. Disponon bar ne pishine (pool bar).

Dy pishina per te rritur me siperfaqe 250 m2 secila, dhe nje pishine per femije deri 5 vjec me siperfaqe 30 m2.

Plazh

Plazh

Resorti eshte i kompletuar me tre pishina, dy per te riturit dhe nje per femijet me nje siperfaqe prej 2 500m2 si dhe 300 cadra dhe 600 shezllone ne breg te detit.
Kolaveri Resort eshte 90 metra larg nga vija e detit

Evente dhe takime

Evente dhe takime

Wi-Fi Falas

Kolaveri Resort ju ofron Wi-Fi falas per cdo paisje tuajen

Parking

Parking i madh qe perballon te gjithe fluksin e pushuesve.

Comfort

Dhomat Tona

Dhoma Hoteli Ne Vila

Dhoma hoteli ne vila e kompletuar me tualet dhe ballkon televizor
kondicioner frigorifer per dy, tre apo kater persona.

Vila Standarte

Kompleks vilash te vecuara,me kopshte te gjelberuara gjate gjithe vitit. Cdo vile ka
dhome gjumi cifti,dhome gjumi femijesh,dhome ndenje,ambjent gatimi I pajisur me te
gjitha pajisjet per gatim, dy ballkone dhe dy tualete.Sherbimi I lavanterise ofrohet cdo
5 dite.

Apartamente

Apartamente 2+1 te mobiluara sipas kushteve bashkekohore.Permban dhome gjumi per cift me tualet Brenda dhe dhome gjumi femijesh me tualet te vecante ne korridor,dhome ndenje,televizor, ambjent gatimi i pajisuar me te gjitha pajisjet per gatim te Kuzhines,ballkon,kondicioner.

Hoteli

Ofron 11 suita dhe 11 dhoma standarte te mobiluara dhe te pajisura me te
gjitha komoditetet dhe aksesoret e duhur : Televizor,kondicioner,akses
internet,tharese flokesh,frigorifer, tualet etj me pamje nga gjelberimi I pishave
ose nga pishinat.
Ne restorantin e pozicionuar ne hollin e Hotelit,ju mund te shijoni gatimin Italian
dhe ate tradicional,ne ambjente komode Brenda dhe jashte tij,ne freskine e
pishave.