Welcome

Shijojeni Qendrimin Tuaj

Kompleksi Turistik Kolaveri Resort ndodhet prane Malit te Robit, ne plazhin e Golemit ne bregdetin e  Adriatikut. Madhesia e bukurise natyrore eshte e kombinuar me arkitekture dhe ambjente komode per vizitore familjare, grupe turistike dhe vizitore te rinj.
Peisazhi eshte mbreselenes,  nga njera ane ndodhet deti Adriatik dhe nga ana tjeter brezi I pishave shume vjecare. Resorti ndodhet 38 km larg Tiranes ,12 km nga qyteti I Durresit, 4 km nga qyteti i Kavajes dhe 25 km nga aeroporti Nene Tereza.

Restorant dhe bar

Restorant dhe bar

Ne resort ka 2 restorante me vetsherbim. Mund te zgjidhet gjate akomodimit sherbimi RO (asnje vakt), sherbimi BB (vetem mengjes), sherbimi HB(mengjes dhe darke),dhe sherbimi FB(mengjes, dreke dhe darke).

Pishina

Pishina

Kompleksi I pishinave ne pjesen e prapme te hotelit eshte alternative ideale per ata pushues qe pelqejne ujin e embel. Disponon bar ne pishine (pool bar).

Dy pishina per te rritur me siperfaqe 250 m2 secila, dhe nje pishine per femije deri 5 vjec me siperfaqe 30 m2.

Plazh

Plazh

Resorti eshte i kompletuar me tre pishina, dy per te riturit dhe nje per femijet me nje siperfaqe prej 2 500m2 si dhe 300 cadra dhe 600 shezllone ne breg te detit.
Kolaveri Resort eshte 90 metra larg nga vija e detit

Evente dhe takime

Evente dhe takime

Wi-Fi Falas

Kolaveri Resort ju ofron Wi-Fi falas per cdo paisje tuajen

Parking

Parking i madh qe perballon te gjithe fluksin e pushuesve.

Comfort

Dhomat Tona

Dhoma Hoteli

Dhoma Ne Vila

Apartamente